UA-62249956-1
facebook
youtube
skype

O nás

Naša firma pôsobí na trhu už 5rokov. Sme jedným z najväčších internetových obchodov ktorý sa zaoberá predajom plážovej obuvi značky Coqui a plaviek značiek Litex a Funky Trunks. Máme tri maloobchodné predajne na Slovensku a to priamo v najznámejších a najnavštevovanejších Aquaparkoch. Naše predajne Aquapoint môžete nájsť v Aquaparku Aquacity Poprad, v Aquaparku Gino Paradise Bešenova a v Aquaparku Termal Corvinus Veľký Meder. Takisto pôsobíme aj na českom trhu a maloobchodné predajne s týmto
sortimentom môžete nájsť v Ostrave, Uherskom Hradišti a v Aquaparku Olešná. Snažíme sa byť vždy nablízku svojim zákazníkom a reagovať na ich požiadavky. Vďaka úzkej spolupráci s výrobcami a výhradnými distribútormi Vám chceme ponúknuť výnimočné produkty za bezkonkurenčné ceny. Na našej internetovej stránke nájdete troch výhradných výrobcov od ktorých distribuujeme tovar a to je obuv značky Coqui a plavky značky Litex a Funky Trunks.
 
Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Ponúkame rýchle dodanie a zabezpečujeme vysoký štandard našich služieb. Chceme si vás získať priateľským a profesionálnym prístupom, veľmi dobrou znalosťou produktov a skúsenosťami.
Created for Aquapoint by NeverHood, s. r. o., Copyright © 2014